BrandCharger Powercharge 10.000 Eco powerbank
BrandCharger Powercharge 10000 Eco is een draagbare powerbank van gerecyclede ABS met een capaciteit van 10.000 mAh. Voorzien van ingebouwde Lightning…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (45x50mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (50x90mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
BrandCharger Powercharge 10000 Eco is een draagbare powerbank van gerecyclede ABS met een capaciteit van 10.000 mAh. Voorzien van ingebouwde Lightning- en Type-C-kabels, een 22,5W USB-A-poort met PD 3.0 voor snel opladen, en een slimme beveiligingschip tegen overstroom, overladen en meer. Milieuvriendelijk en betrouwbaar met USB-C- en draadloze compatibiliteit.
Specificaties
| Artikelnummer | 1233561-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446072749 |
| Merk | BrandCharger |
| Gewicht | 307 g |
| Materiaal | Gerecycled ABS |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 14.7 cm |
| Lengte | 6.9 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439747446223462390462397
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.











