Kies en personaliseer
-
-
wit
-
zwart
-
-
Voorzijde (30x30mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (50x50mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (50x60mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (50x55mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 1306463-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446074743 |
| Merk | BrandCharger |
| Gewicht | 107 g |
| Materiaal | Koper, PVC, PCB, Gerecycled ABS |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.4 cm |
| Breedte | 6.4 cm |
| Lengte | 7.7 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439747446223462390462397
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.













