BrandCharger Powerwave 5.000 draadloze powerbank
De Powerwave 5.000 mAh powerbank heeft een slank aluminium unibody-ontwerp dat makkelijk in elke zak past. Met een capaciteit van 5.000 mAh ondersteun…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (25x40mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde (40x40mm)- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde (40x60mm)- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde (50x50mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (50x70mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
De Powerwave 5.000 mAh powerbank heeft een slank aluminium unibody-ontwerp dat makkelijk in elke zak past. Met een capaciteit van 5.000 mAh ondersteunt hij 15W magnetisch draadloos opladen (compatibel met MagSafe, Qi1 & Qi2) voor eenvoudig, kabelvrij gebruik. Daarnaast beschikt hij over een 20W (PD 3.0) USB-C-poort voor het opladen van laptops en andere apparaten. Het LCD-scherm toont batterijniveau en oplaadstatus, terwijl een slimme chip bescherming biedt tegen overstroom, overladen, oververhitting en kortsluiting. Voorzien van een magnetische sluiting voor snelle en veilige bevestiging.
Specificaties
| Artikelnummer | 1163683-411999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446068735 |
| Merk | BrandCharger |
| Gewicht | 133 g |
| Materiaal | ABS, Gerecycled aluminium |
| Kleur | gun metal |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.2 cm |
| Breedte | 6.4 cm |
| Lengte | 10.3 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439747446223462397465647
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.















