Ga terug|
- Home
- ...
- Powerbanks
- Powerbanks normaal
- BrandCharger The Powercharge Wireless 5.000 Eco powerbank
BrandCharger The Powercharge Wireless 5.000 Eco powerbank
BrandCharger Powercharge Wireless 5000 Eco is een powerbank van 5.000 mAh gemaakt van gerecyclede ABS. Ondersteunt 15W snelle magnetische draadloze op…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (45x50mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (50x80mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
BrandCharger Powercharge Wireless 5000 Eco is een powerbank van 5.000 mAh gemaakt van gerecyclede ABS. Ondersteunt 15W snelle magnetische draadloze oplading (MagSafe, Qi1, Qi2) en beschikt over een 20W USB-C-poort met PD 3.0 voor bekabeld opladen. Voorzien van LED-indicator, oplaadkabel en slimme beveiligingschip voor volledige bescherming. Milieuvriendelijk en draagbaar.
Specificaties
| Artikelnummer | 1233562-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446072756 |
| Merk | BrandCharger |
| Gewicht | 244 g |
| Materiaal | Gerecycled ABS |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.6 cm |
| Breedte | 6.4 cm |
| Lengte | 9.5 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439747446223462390462397
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.










