Gerecyclede ABS powerbank Tovi
Gerecyclede ABS en rPET powerbank met een capaciteit van 10.000 mAh en een levensduur van minimaal 500 laadcycli. Voorzien van twee USB-uitgangen en Ã…
Kies en personaliseer
-
Bovenzijde (50x35mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (110x50mm)- Onbewerkt
- 1
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Gerecyclede ABS en rPET powerbank met een capaciteit van 10.000 mAh en een levensduur van minimaal 500 laadcycli. Voorzien van twee USB-uitgangen en één Type-C poort voor zowel invoer als uitvoer (5V DC/2.4A, 12W). Voorzien van een laadindicatie en een rPET-logo aan de bovenzijde. Inclusief witte oplaadkabel van 30 cm. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1266574-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446072862 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 114 g |
| Materiaal | rPET, Gerecycled ABS |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.4 cm |
| Breedte | 6.7 cm |
| Lengte | 14 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439747446223462390462397
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.










