ABS outdoor luidspreker Lynette
ABS en PS outdoor luidspreker met meerdere RGB-lichtmodi. IPX6-gecertificeerd. 5W output, DC 5V input, 1.200mAh ingebouwde oplaadbare batterij, en 3,5…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (60x40mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (60x120mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (40x60mm)- Onbewerkt
- 1
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
ABS en PS outdoor luidspreker met meerdere RGB-lichtmodi. IPX6-gecertificeerd. 5W output, DC 5V input, 1.200mAh ingebouwde oplaadbare batterij, en 3,5 uur speeltijd. Werkafstand van 15-20 meter, signaal-ruisverhouding van 87 dB. Frequentiebereik: 100 Hz tot 20 kHz. Inclusief 30 cm Type-C oplaadkabel. Draadloze verbindingstechnologie: 4.2. Per stuk verpakt in een bruin kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1172691-009999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446070929 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 50 g |
| Materiaal | ABS, PS |
| Kleur | custom/multicolor |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 21.4 cm |
| Breedte | 10 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417904418694418763418768
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.


















