Bamboe draadloze luidspreker Cory
Bamboe draadloze luidspreker met rPET-details. Batterijcapaciteit 300 mAh met 3W USB-C oplaadkabel meegeleverd. Individueel verpakt in een bruine kart…
Kies en personaliseer
-
Bovenzijde (25x10mm)
- Onbewerkt
- 1
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe draadloze luidspreker met rPET-details. Batterijcapaciteit 300 mAh met 3W USB-C oplaadkabel meegeleverd. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1014855-003999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446062801 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 126 g |
| Materiaal | Karton, Polyester, IJzer, PC, Silicone, Bamboe |
| Kleur | grijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 5.3 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 6 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417904418694418763418768
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.










