Bamboe draadloze speaker Fox
Bamboe draadloze speaker met optie voor opladen via zonne-energie. Inclusief 3W USB-C oplaadkabel. Batterijduur tot 4 uur (500mAh).
Kies en personaliseer
-
Bovenzijde (25x15mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Bovenzijde (55x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Bovenzijde (65x15mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe draadloze speaker met optie voor opladen via zonne-energie. Inclusief 3W USB-C oplaadkabel. Batterijduur tot 4 uur (500mAh).
Specificaties
| Artikelnummer | 1014852-011999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446062771 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 82.3 g |
| Materiaal | Rubber, PC, Staal, Bamboe, PCB |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.2 cm |
| Breedte | 6.2 cm |
| Lengte | 9.2 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417904418694418763418768
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.









