Bamboe draadloze speaker Rosalinda
Bamboe draadloze speaker met volumewiel en knoppen voor terugspoelen en vooruit spoelen. Draadloze modus en MP3 modus. Batterij: 300mAh. Batterijduur:…
Kies en personaliseer
-
Zijkant (10x25mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Zijkant (25x25mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Geschenkdoos (40x40mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe draadloze speaker met volumewiel en knoppen voor terugspoelen en vooruit spoelen. Draadloze modus en MP3 modus. Batterij: 300mAh. Batterijduur: 2,5 uur. Inclusief laadkabel.
Specificaties
| Artikelnummer | 709648-823999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446057364 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 100 g |
| Materiaal | Bamboe |
| Kleur | bamboe |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 5.9 cm |
| Lengte | 5.9 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417904418694418763418768
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.














