Ga terug|
- Home
- ...
- Speakers en Speakeraccessoires
- Bluetooth speakers
- BrandCharger Nano Charge draadloze speaker
BrandCharger Nano Charge draadloze speaker
BrandCharger Nano Charge is een compacte draadloze speaker en powerbank in één, ontworpen voor draaggemak. Voorzien van 10W dual driver Ambient Harm…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (110x30mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Bovenzijde (85x10mm)- Onbewerkt
- Graveren
Zijkant (10x45mm)- Onbewerkt
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
BrandCharger Nano Charge is een compacte draadloze speaker en powerbank in één, ontworpen voor draaggemak. Voorzien van 10W dual driver Ambient Harmonics™-systeem voor helder geluid en een ingebouwde 5.000 mAh powerbank met snelladen tot 20W (PD3.0 en QC3.0 compatibel). Voorzien van slanke aluminium knoppen voor pauze, afspelen en volumeregeling. Uitgerust met Bluetooth en USB-C-aansluiting. Ideaal voor onderweg.
Specificaties
| Artikelnummer | 1233560-050999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446072732 |
| Merk | BrandCharger |
| Gewicht | 280 g |
| Materiaal | ABS, Aluminium, Koper, Rubber, Tin, IJzer, PC |
| Kleur | zwart/zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 7.6 cm |
| Lengte | 15.7 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417904418694418763418768
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.











