Ga terug|
- Home
- ...
- Speakers en Speakeraccessoires
- Bluetooth speakers
- BrandCharger Nano Pro draadloze speaker
BrandCharger Nano Pro draadloze speaker
De dunste draadloze speaker ter wereld is nu Pro. Gemaakt van aluminium met een vegan suède afwerking, biedt de Nano Pro een verbluffend ontwerp en k…
Kies en personaliseer
-
Achterzijde (55x25mm)
- Onbewerkt
- 1
Zijkant (85x6mm)- Onbewerkt
- Graveren
Voorzijde (100x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
De dunste draadloze speaker ter wereld is nu Pro. Gemaakt van aluminium met een vegan suède afwerking, biedt de Nano Pro een verbluffend ontwerp en krachtige prestaties. Uitgerust met een 10-watt driver levert hij hoogwaardig geluid voor een indrukwekkende audio-ervaring. Dankzij TWS-stereokoppeling kun je twee Nano Pro’s verbinden voor stereogeluid, ideaal voor grote feesten of bijeenkomsten. Draagbaar met een draagkoord en verpakt in een slanke zwarte doos met clamshell-inzetstuk.
Specificaties
| Artikelnummer | 1163682-050999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446068704 |
| Merk | BrandCharger |
| Gewicht | 140 g |
| Materiaal | Aluminium, PU |
| Kleur | zwart/zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 4.7 cm |
| Lengte | 12.4 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417904418694418763418768
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.
















