Ga terug|
- Home
- ...
- Speakers en Speakeraccessoires
- Bluetooth speakers
- Gerecyclede ABS-draagbare luidspreker Malina
Gerecyclede ABS-draagbare luidspreker Malina
Recycled ABS draagbare speaker (5W) met metalen rooster en geïntegreerde COB LED-zaklamp. Voorzien van siliconen draaglus, draadloze verbindingstechn…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (100x43mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Recycled ABS draagbare speaker (5W) met metalen rooster en geïntegreerde COB LED-zaklamp. Voorzien van siliconen draaglus, draadloze verbindingstechnologie 5.4 en een 500?mAh batterij. Input: 5V/500?mA. Ontworpen voor buitengebruik. Inclusief recycled-logo.
Specificaties
| Artikelnummer | 1351338-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446079328 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 220 g |
| Materiaal | Gerecycled ABS |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.8 cm |
| Breedte | 5.3 cm |
| Lengte | 11.3 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417904418694418763418768
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.















