Gerecycled ABS luidspreker Lori
Gerecycled ABS luidspreker met karabijnhaak en plastic clip. IPX4-gecertificeerd. 3W output, DC 5V input, 300mAh ingebouwde oplaadbare batterij, met 2…
Kies en personaliseer
-
Zijkant (45x15mm)
- Onbewerkt
- 1
Voorzijde (63x63mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Gerecycled ABS luidspreker met karabijnhaak en plastic clip. IPX4-gecertificeerd. 3W output, DC 5V input, 300mAh ingebouwde oplaadbare batterij, met 2 uur speeltijd. Werkafstand van 15-20 meter, signaal-ruisverhouding van 87 dB. Frequentiebereik: 100 Hz tot 20 kHz. Inclusief 50 cm Type-C oplaadkabel. Draadloze verbindingstechnologie: 5.2. Per stuk verpakt in een bruin kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1172689-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446070905 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 17.5 g |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 7.7 cm |
| Breedte | 2.8 cm |
| Lengte | 7.7 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417904418694418763418768
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.













