Gerecycled ABS speaker Mireya
Gerecycled ABS en rPET-stof draadloze speaker met klein nylon draagkoord. Batterijcapaciteit 300 mAh met 3W output, draadloze technologie versie 5.3 e…
Kies en personaliseer
-
Zijkant (30x15mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Gerecycled ABS en rPET-stof draadloze speaker met klein nylon draagkoord. Batterijcapaciteit 300 mAh met 3W output, draadloze technologie versie 5.3 en een bereik van 10 meter. Oplaadtijd ca. 2 uur, met een afspeeltijd van 2–3 uur. Inclusief witte USB-C oplaadkabel van 30 cm. Voorzien van rPET-logo op de stof en gerecycled ABS-logo op de zijkant. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1267814-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446073784 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 88.7 g |
| Materiaal | ABS, Koper, Nylon, PVC, RVS, Lijm, rPET |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2.7 cm |
| Breedte | 6.4 cm |
| Lengte | 6.4 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417904418694418763418768
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.














