Gerecyclede ABS speaker Rumi
Gerecyclede ABS en rPET-stof 3-in-1 speaker met lichtfunctie en slaaptherapie. Voorzien van een 3W speaker, draadloze technologie (versie 5.3) en een …
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (25x50mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Achterzijde (25x50mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Achterzijde (30x30mm)- Onbewerkt
- Full colour
Achterzijde (50x50mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Gerecyclede ABS en rPET-stof 3-in-1 speaker met lichtfunctie en slaaptherapie. Voorzien van een 3W speaker, draadloze technologie (versie 5.3) en een 1.200 mAh Li-ion batterij. Uitgerust met vier warme LED-lichten en zes rustgevende slaapgeluiden: Stroom, Brahms’ Wiegelied, Zeegolf, Stille Nacht, Foetaal en Witte Ruis. Biedt drie helderheidsniveaus en een timer met instellingen van 15, 30 en 60 minuten. Eenvoudig schakelen tussen draadloze modus en witte-ruismodus via het vijfknops bedieningspaneel aan de achterkant. Inclusief een witte oplaadkabel van 1 meter. Individueel verpakt in een kraftpapieren doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1266573-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446072855 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 380 g |
| Materiaal | rPET, Gerecycled ABS |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 6.5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 20 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
417904418694418763418768
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.













