ABS tracker Gerard
Kunststof tracker (incl. koordje, separaat geleverd) met draadloze verbindingstechnologie. Voor het opsporen van verloren items, het op afstand bedien…
Kies en personaliseer
-
-
wit
-
zwart
-
-
Achterzijde (25x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Voorzijde (25x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Kunststof tracker (incl. koordje, separaat geleverd) met draadloze verbindingstechnologie. Voor het opsporen van verloren items, het op afstand bedienen van de sluiter van je camera of het traceren van een locatie. Met alarmfunctie.
Productvideo
Productvideo
Specificaties
| Artikelnummer | 7739-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446036758 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 10 g |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3.7 cm |
| Breedte | 0.7 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
445276447522448344457176
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








