Ga terug|
- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Opladers en accessoires
- Bamboe draadloze lader Tatum
Bamboe draadloze lader Tatum
Bamboe draadloze, dubbele lader. Input: DC5V-3A, output: 2x DC 5V/1A. Inclusief USB kabel.
Kies en personaliseer
-
Bovenzijde (60x35mm)
- Onbewerkt
- Graveren
Bovenzijde (55x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Bovenzijde (70x40mm)- Onbewerkt
- 1
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe draadloze, dubbele lader. Input: DC5V-3A, output: 2x DC 5V/1A. Inclusief USB kabel.
Specificaties
| Artikelnummer | 432509-823999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446055193 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 87 g |
| Materiaal | Bamboe |
| Kleur | bamboe |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.2 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 19 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
440475445276448344457176
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.









