Ga terug|
- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Opladers en accessoires
- Bamboe draadloze oplader Claudie
Bamboe draadloze oplader Claudie
Bamboe telefoonhouder met draadloze oplader (5W). Output DC5V/1A. Inclusief micro USB - USB oplaadkabel.
Kies en personaliseer
-
Voorzijde boven (50x50mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe telefoonhouder met draadloze oplader (5W). Output DC5V/1A. Inclusief micro USB - USB oplaadkabel.
Specificaties
| Artikelnummer | 675068-823999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446085305 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 86 g |
| Materiaal | Bamboe |
| Kleur | bamboe |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 11.4 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 7.7 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
440475445276447522457176
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








