Ga terug|
- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Opladers en accessoires
- Bamboe draadloze oplader Moses
Bamboe draadloze oplader Moses
Bamboe draadloze oplader met rPET details. Snel opladen 15W. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (50x35mm)
- Onbewerkt
- 1
Voorzijde (50x50mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe draadloze oplader met rPET details. Snel opladen 15W. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1014854-003999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446062795 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 60 g |
| Materiaal | Polyester, PVC, Bamboe |
| Kleur | grijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.8 cm |
| Breedte | 9.4 cm |
| Lengte | 9.4 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
440475445276447522448344
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.










