Ga terug|
- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Opladers en accessoires
- BrandCharger Evopad Charge draadloze oplader
BrandCharger Evopad Charge draadloze oplader
Gemaakt van gerecyclede PET-flessen, combineert dit multifunctionele hulpmiddel een draadloze oplader, muismat, telefoonhouder en pennenhouder in éé…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (120x40mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Anders (100x25mm)- Onbewerkt
- 1
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Gemaakt van gerecyclede PET-flessen, combineert dit multifunctionele hulpmiddel een draadloze oplader, muismat, telefoonhouder en pennenhouder in één compact ontwerp. Of je nu op kantoor, thuis of in een koffiezaak bent, de Evopad houdt je werkplek georganiseerd, netjes en volledig opgeladen, waar je ook bent.
Specificaties
| Artikelnummer | 1163686-003999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446068568 |
| Merk | BrandCharger |
| Gewicht | 400 g |
| Materiaal | Karton, Polyester, rPET |
| Kleur | grijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 28.5 cm |
| Breedte | 36.5 cm |
| Lengte | 31.5 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
440475445276447522448344
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.












