Kies en personaliseer
-
-
lichtblauw
-
wit
-
-
Voorzijde (40x15mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (40x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (55x18mm)- Onbewerkt
- Full colour
Achterzijde (55x18mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Kunststof beeldschermwisser en borstel voor het toetsenbord.
Specificaties
| Artikelnummer | 8371-002999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446027602 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 27 g |
| Materiaal | Kunststof, Velours |
| Kleur | wit |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Breedte | 6.6 cm |
| Lengte | 7.6 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
P-9000® HD microvezel (80% polyester | 20% polyamide)
P-9000® microvezel (80% polyester | 20% polyamide)
P-9000® microvezel (80% polyester | 20% polyamide)
P-9000® microvezel (80% polyester | 20% polyamide)
414321414340414344414348
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.










