Ga terug|
- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Telefoonstandaards
- ABS mobiele tefoonhouder Everett
ABS mobiele tefoonhouder Everett
Kunststof verstelbare mobiele telefoonhouder voor op het stuur van een fiets. De telefoonhouder is verstelbaar in verschillende posities. De maximale …
Kies en personaliseer
-
Zijkant (50x10mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
Zijkant (55x10mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Kunststof verstelbare mobiele telefoonhouder voor op het stuur van een fiets. De telefoonhouder is verstelbaar in verschillende posities. De maximale stangdiameter is tussen de 15 en 19 mm, en de maximale opening voor de telefoonhouder is 9 cm.
Specificaties
| Artikelnummer | 1165-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8717568946429 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 81 g |
| Materiaal | ABS, Rubber |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 13 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 6.9 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
444638446869449306451231
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








