Ga terug|
- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Telefoonstandaards
- ABS mobiele telefoon houder Didi
Kies en personaliseer
-
Anders (45x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
ABS mobiele intrekbare telefoonhouder. Met kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 865144-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446059016 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 107 g |
| Materiaal | ABS, Silicone |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.1 cm |
| Breedte | 6.8 cm |
| Lengte | 11 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439012444638446869449306
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.











