Ga terug|
- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Telefoonstandaards
- ABS telefoon- en tabletstandaard Romina
ABS telefoon- en tabletstandaard Romina
ABS, opvouwbare telefoonstandaard met siliconen uiteinden. Geschikt voor zowel smartphones als tablets.
Kies en personaliseer
-
Zijkant links (50x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Zijkant rechts (50x25mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Full colour
Binnenzijde (40x20mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Zijkant links (50x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
Zijkant rechts (50x20mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
ABS, opvouwbare telefoonstandaard met siliconen uiteinden. Geschikt voor zowel smartphones als tablets.
Specificaties
| Artikelnummer | 8842-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446059344 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 20 g |
| Materiaal | ABS, Silicone |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.5 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 13.4 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439012446869449306451231
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








