Aluminium telefoonhouder Anieke
Telefoonstandaard van aluminiumlegering met 360 graden draaifunctie. Volledig plat opvouwbaar voor eenvoudige opslag. Stevig en verzwaard ontwerp zorg…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (40x15mm)
- Onbewerkt
- Graveren
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Telefoonstandaard van aluminiumlegering met 360 graden draaifunctie. Volledig plat opvouwbaar voor eenvoudige opslag. Stevig en verzwaard ontwerp zorgt voor stabiele ondersteuning. Per stuk verpakt in een witte doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1349522-032999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446076419 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 114.8 g |
| Materiaal | Allooi, Carbon staal |
| Kleur | zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.8 cm |
| Breedte | 7.9 cm |
| Lengte | 8.2 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439012444638446869449306
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.
















