Ga terug|
- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Telefoonstandaards
- Bamboe telefoon- en tablethouder Eamon
Bamboe telefoon- en tablethouder Eamon
Bamboe telefoon- en tablethouder. Inzetstukken van 1 cm. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (60x25mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- Graveren
Voorzijde (20x25mm)- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde (65x25mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe telefoon- en tablethouder. Inzetstukken van 1 cm. Individueel verpakt in een bruine kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1014862-011999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446062917 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 80 g |
| Materiaal | Bamboe |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.2 cm |
| Breedte | 7.5 cm |
| Lengte | 17 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439012444638446869449306
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








