Bamboe telefoonhouder Albert
Bamboe telefoonhouder met geluidsversterkerfunctie. Bij het afspelen van muziek wordt het geluid versterkt via de onderkant, zonder dat er stroom of b…
Kies en personaliseer
-
Zijkant links (45x30mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
- Full colour
Zijkant rechts (45x30mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
- Full colour
Bovenzijde (90x25mm)- Onbewerkt
- Graveren
- Full colour
Bovenzijde (60x25mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe telefoonhouder met geluidsversterkerfunctie. Bij het afspelen van muziek wordt het geluid versterkt via de onderkant, zonder dat er stroom of batterijen nodig zijn. Telefoonsleufafmetingen: ca. 8,2 x 1,2 cm. Per stuk verpakt in een bruin kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1171145-011999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446069329 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 96 g |
| Materiaal | Bamboe |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 3.3 cm |
| Breedte | 5.7 cm |
| Lengte | 9.6 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439012444638446869449306
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.















