Bamboe telefoonhouder Margarita
Bamboe telefoonhouder met een opening van 1 cm diamater voor het oplaadsnoer. Geleverd in 2 losse delen en verpakt in geschenkverpakking.
Kies en personaliseer
-
Voorzijde boven (70x70mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Voorzijde boven (55x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde boven (60x35mm)- Onbewerkt
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Bamboe telefoonhouder met een opening van 1 cm diamater voor het oplaadsnoer. Geleverd in 2 losse delen en verpakt in geschenkverpakking.
Specificaties
| Artikelnummer | 739641-823999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446058040 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 100 g |
| Materiaal | Bamboe |
| Kleur | bamboe |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 0.8 cm |
| Breedte | 8.5 cm |
| Lengte | 14 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439012444638446869451231
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.







