Ga terug|
- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Telefoonstandaards
- BrandCharger Ascend Mini telefoonhouder
BrandCharger Ascend Mini telefoonhouder
De Ascend Mini Eco telefoon- en tablethouder, gemaakt van RPET, heeft een magnetische vouwsluiting voor gemakkelijke draagbaarheid. Geschikt voor smar…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (35x35mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (40x40mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
De Ascend Mini Eco telefoon- en tablethouder, gemaakt van RPET, heeft een magnetische vouwsluiting voor gemakkelijke draagbaarheid. Geschikt voor smartphones en tablets tot 13 inch en voorzien van een kabelorganizer om je werkplek netjes te houden.
Specificaties
| Artikelnummer | 1163678-003999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446068490 |
| Merk | BrandCharger |
| Gewicht | 20 g |
| Materiaal | Karton, Polyester, rPET |
| Kleur | grijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 11.5 cm |
| Lengte | 11.5 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439012444638446869449306
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.













