Ga terug|
- Home
- ...
- Telefoonstandaards en accessoires
- Telefoonstandaards
- Gerecycled ABS MagSafe telefoonstandaard Nadia
Gerecycled ABS MagSafe telefoonstandaard Nadia
Gerecyclede ABS MagSafe magnetische telefoonhouder met zuignap en vergrendelfunctie voor stevige bevestiging. Opvouwbaar tot compact formaat. Inclusie…
Kies en personaliseer
-
-
wit
-
zwart
-
-
Voorzijde (40x18mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Voorzijde (40x40mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Gerecyclede ABS MagSafe magnetische telefoonhouder met zuignap en vergrendelfunctie voor stevige bevestiging. Opvouwbaar tot compact formaat. Inclusief metalen ring voor compatibiliteit met alle telefoontypes. Gerecycled logo zichtbaar in aan/uit-stand. Ideaal voor gebruik op gladde oppervlakken, zoals in de auto. Per stuk verpakt in een bruine kartonnen doos.
Specificaties
| Artikelnummer | 1349523-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446076426 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 84 g |
| Materiaal | Gerecycled ABS |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 4.6 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 6 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439012444638446869449306
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.
















