Kies en personaliseer
-
Bovenzijde (40x35mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Bovenzijde (40x15mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Voorzijde (40x10mm)- Onbewerkt
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Rubberhouten telefoonstandaard.
Specificaties
| Artikelnummer | 415104-011999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446055094 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 70 g |
| Materiaal | Rubberhout |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 6 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
439012444638449306451231
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








