ABS USB stick (16GB/32GB) Lex
USB stick (16GB/32GB) met draaiend mechanisme. Prijs geldt voor 32GB versie. Een wettelijke thuiskopieheffing wordt op alle USB sticks in rekening geb…
Kies en personaliseer
-
Bovenzijde (25x12mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
- Full colour
Achterzijde (25x12mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
- Full colour
Bovenzijde (25x14mm)- Onbewerkt
- Full colour
Achterzijde (25x14mm)- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
USB stick (16GB/32GB) met draaiend mechanisme. Prijs geldt voor 32GB versie. Een wettelijke thuiskopieheffing wordt op alle USB sticks in rekening gebracht. Voor aflevering binnen Nederland geldt een thuiskopie van €0,40 excl. BTW per stuk.
Specificaties
| Artikelnummer | 3486-050999040 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446043060 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 15 g |
| Materiaal | ABS, IJzer |
| Kleur | zwart/zilver |
| Soort | 16 GB |
| Hoogte | 1.9 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 10 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
418030418004418157418158
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.












