Zinklegering USB-stick Dorian
Zinklegering USB-stick 3.0. Metaal, mat brons. 64GB capaciteit. Met twistfunctie voor USB-A en USB-C. Individueel verpakt in een metalen koffer.
Kies en personaliseer
-
-
gun metal
-
zilver
-
-
Op deksel (50x30mm)
- Onbewerkt
- Full colour
Op deksel (50x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
Voorzijde (22x8mm)- Onbewerkt
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Zinklegering USB-stick 3.0. Metaal, mat brons. 64GB capaciteit. Met twistfunctie voor USB-A en USB-C. Individueel verpakt in een metalen koffer.
Specificaties
| Artikelnummer | 1001763-032999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446085503 |
| Merk | |
| Gewicht | 23 g |
| Materiaal | Zinken legering, PCB |
| Kleur | zilver |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1.23 cm |
| Breedte | 1.53 cm |
| Lengte | 5.55 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
418030418004418157418158
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.











