Ga terug|
- Home
- Relatiegeschenken
- Elektronica, Gadgets en USB
- Zonne energie opladers
- ABS en aluminium zonne oplader
ABS en aluminium zonne oplader
ABS en aluminium zonne-energie powerbank, 8.000 mAh. Input DC5V/1A. Output data: DC5V / 1A and DC5V / 2.1A. Met USB aansluiting en laadkabel (USB – …
Kies en personaliseer
-
Achterzijde (50x120mm)
- Onbewerkt
- 1
- 2
- Full colour
Voorzijde (50x6mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Graveren
Achterzijde (50x35mm)- Onbewerkt
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Achterzijde (50x20mm)- Onbewerkt
- Graveren
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
ABS en aluminium zonne-energie powerbank, 8.000 mAh. Input DC5V/1A. Output data: DC5V / 1A and DC5V / 2.1A. Met USB aansluiting en laadkabel (USB – micro USB).
Specificaties
| Artikelnummer | 9150-001999999 |
|---|---|
| EAN-code | 8719446053052 |
| Merk | IMPRESSION |
| Gewicht | 208 g |
| Materiaal | ABS, Aluminium |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 7.5 cm |
| Lengte | 15.3 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
Geen resultaten gevonden.
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.








