GO NUTS brievenbusdoosje
Brievenbusdoosje met Duyvis pinda's + Duyvis borrelnootjes met full colour bedrukte A6 kaart. Het doosje wordt gesloten met een standaard sluitsticker…
Kies en personaliseer
-
All-over (148 x 105 mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Brievenbusdoosje met Duyvis pinda's + Duyvis borrelnootjes met full colour bedrukte A6 kaart. Het doosje wordt gesloten met een standaard sluitsticker, inclusief gekleurd vloeipapier
Specificaties
| Artikelnummer | 2310.300_11626 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 155 g |
| Materiaal | Karton |
| Kleur | Bruin |
| Soort | GO NUTS mix |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 11.8 cm |
| Lengte | 19.8 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416745416736416734417648
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.





