Brievenbus Paasei
Chocolade paasei (melk crispy) ca. 75 gram in een standaard doosje voorzien van een full colour bedrukte sleeve.
Kies en personaliseer
-
-
Rondom (310 x 45 mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Chocolade paasei (melk crispy) ca. 75 gram in een standaard doosje voorzien van een full colour bedrukte sleeve.
Specificaties
| Artikelnummer | 2288.100_11574 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 100 g |
| Materiaal | Papier |
| Kleur | Wit |
| Soort | Melk cripsy |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 12.7 cm |
| Lengte | 15.2 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.







