Doosje chocolade Paaseitjes 12 stuks
Eierdoosje voorzien van een full colour bedrukte wikkel, gevuld met 12 crispy chocolade paaseitjes in assorti kleuren
Kies en personaliseer
-
Rondom (66 x 284 mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Eierdoosje voorzien van een full colour bedrukte wikkel, gevuld met 12 crispy chocolade paaseitjes in assorti kleuren
Specificaties
| Artikelnummer | 2091.202_11116 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 160 g |
| Materiaal | Papier |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Soort | Paaseitjes Hazelnoot crispy groot |
| Hoogte | 4.5 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 12.2 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.





