Kies en personaliseer
-
All-over (148 x 210 mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Doosje Paaseitjes in nest gevuld met 20 creamy chocolade Paaseitjes.
Specificaties
| Artikelnummer | 2262.300_11331 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 130 g |
| Materiaal | Karton |
| Kleur | Transparant |
| Soort | Paaseieren Creamy klein assorti |
| Hoogte | 2.8 cm |
| Breedte | 11.5 cm |
| Lengte | 22 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.





