Kies en personaliseer
-
-
All-over/Voorzijde (155 x 75)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Appel-kaneel cakemix in een glazen fles en full colour bedrukt etiket.
Specificaties
| Artikelnummer | 5220.102_11699 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 591 g |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| Soort | Appel-kaneel cakemix |
| Hoogte | 7.15 cm |
| Breedte | 7.15 cm |
| Lengte | 20.4 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.






