Gerecycled Evie Paashuisje
Paashuisje Evie gemaakt van gerecycled materiaal, gevuld met 140gr. creamy chocolade paaseitjes in een 'vogelnestje'. Voorzien van full colour kleur b…
Kies en personaliseer
-
Voorzijde (25 x 55 mm)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Paashuisje Evie gemaakt van gerecycled materiaal, gevuld met 140gr. creamy chocolade paaseitjes in een 'vogelnestje'. Voorzien van full colour kleur bedrukking op de voorzijde.
Specificaties
| Artikelnummer | 2095.230_11331 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 290 g |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Wit |
| Soort | Paaseieren Creamy klein assorti |
| Hoogte | 17 cm |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 15 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416502416500
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.





