Organza Paashaas zakje groen
Paashaas-vormig zakje van groen organza, voorzien van een full colour bedrukt kaartje en gevuld met ca. 150 gram Crispy paaseitjes.
Kies en personaliseer
-
-
All-over (85 x 55)
- Onbewerkt
- Full colour
-
- Méér dan 25 jaar ervaring
- Snelle levering
- One-stop-shopping
Omschrijving
Paashaas-vormig zakje van groen organza, voorzien van een full colour bedrukt kaartje en gevuld met ca. 150 gram Crispy paaseitjes.
Specificaties
| Artikelnummer | 1082.600_11116 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 155 g |
| Materiaal | Organza |
| Kleur | Groen |
| Soort | Paaseitjes Hazelnoot crispy groot |
| Hoogte | 29 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 11 cm |
Prijsspecificaties
Anderen bekeken ook
416489416493416494416502
Speciaal productverzoek
Vul onderstaand formulier in en vraag direct een speciaal productverzoek aan.







